नबिल बैंक र नेपाल बंगलादेश बैंकबीच एक आपसमा मर्जरमा जाने सहमति


Bazar Dainik
13 January, 2022 8:03 pm

झापा, पुस २९ । नबिल बैंक र नेपाल बंगलादेश बैंकबीच एक आपसमा मर्जरमा जाने सहमति भएको छ । बिहीबार साँझ ललितपुरको एक होटलमा यी दुई बैंकहरुले मर्जरसम्बन्धी सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर गरेका छन् ।

मर्जरका लागि नेपाल बंगलादेश बैंकको एक सय कित्ता बराबर नबिल बैंकको ४३ कित्ता शेयर हुने गरी सहमति जुटेको छ । मर्जरपछि बैंकको नाम नबिल बैंक नै हुने प्रारम्भिक सहमति भएको छ । मर्जरपछि बैंकको अध्यक्ष हालका नविल बैंकका अध्यक्ष उपेन्द्र पौड्याल र प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पनि नबिल बैंककै अनिल केशरी शाह हुनेछन् ।

नेपाल बंगलादेश बैंकमा अहिले आईसीएफसी बैंक, बंगलादेशको प्रतिनिधिको रुपमा एआरएम नाजमुस साकिब अध्यक्ष रहेका छन् भने प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रिक्त छ ।

नेपाल बैंकलादेश बैंकको वरिष्ठ प्रमुख कार्यकारी अधिकृतमा भुपेन्द्र पाण्डे केही साता पहिलेमात्रै नियुक्त भएका थिए । उनलारई मर्जरपछि बैंकको वरिष्ठ प्रमुख कार्यकारी अधिकृत नै दिने प्रारम्भिक सहमति भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्